KONST / Litografier / Färglitografi 11796147
nr 1179 6147
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Båthus. Signerad, numrerad 91/360, motivet: 54x37 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:36:15
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne